Hallitus 2019

Puheenjohtaja: Virve Vuoristo, 040-7342529, virve.vuoristo@gmail.com

Varapuheenjohtaja, lasten- ja nuortenvastaava sekä Tähtiseuravastaava: Piia Liimatta, 040-5596062, piia.s.liimatta@gmail.com

Sihteeri: Tuija Järvi, 050-5588158, tuija77.jarvi@gmail.com

Valmennusvastaava: Iisa Inkinen, 040-5448916, iisa.inkinen@gmail.com

Valmennusvastaava ja koulutusvastaava: Mari Laineenoja, 040-7428799, mari.laineenoja@gmail.com

Lasten- ja nuortenvastaava: Tanja Kolehmainen, tanja.kolehmainen@live.com

Aikuisvastaava ja rahastonhoitaja: Pentti Järvinen,            0400-785014, pentti.jarvinen@dnainternet.net

Aikuisvastaava: Tea Tuomialho, 040-5847404, teatuomialho@suomi24.fi

Tiedottaja: Maria Hvitfelt-Kuusinen, 050-3666498, maria.hvitfelt-kuusinen@naantali.fi

Tiedottaja: Pirjo Saihola, 0400-441894, pirjo.saihola@gmail.com


Puheenjohtaja, Virve Vuoristo
Varapuheenjohtaja, lapsi- ja nuorisovastaava sekä sinettivastaava Piia Liimatta
Sihteeri, Tuija Järvi
Rahastonhoitaja ja aikuisvastaava, Pentti Järvinen
Valmennusvastaava, Iisa Inkinen
Tiedottaja, Maria Hvitfelt-Kuusinen
Lapsi- ja nuorisovastaava, Tanja Kolehmainen
Aikuisvastaava, Tea Tuomiaho
Tiedottaja, Pirjo Saihola
Seurakoordinaattori, Pauliina Ahovaara