Kesällä 2023 tunteja tarjolla myös lapsille ja nuorille - Ilmoittaudu mukaan!

8.5.2023

Lasten ja nuorten kesätarjonta:

Nyt olisi kesäksi tarjolla kurssimuotoisia tunteja, pienemmille lapsille myös oma kurssi!

Ilmoittautuminen seuran jäsenrekisterin kautta.


Tule mukaan tutustumaan akrobatian saloihin tulevana kesänä 2023. Tunneilla pääset hyppimään jätti airtrack-patjalla ja tekemään kaikkea aina kuperkeikoista haastavimpiinkin temppuihin, jokaisen oman taitotason mukaan. Tervetulleita ovat niin aloittelijat, kuin akrobatiaa jo aikaisemmin harrastaneet. Tunneilla treenataan myös liikkuvuutta ja tasapainoa. Ohjaajana: Anette.


Temppu-tanssimix 4-6v. tunneilla lapsi pääsee harjoittelemaan temppuja, touhuamaan temppuradalla ja harjoittelemaan pieniä tanssipätkiä, leikkiä unohtamatta. Tule pitämään hauskaa!

Ohjaajana: Jartsa ja Mila


Ilmoittaudu mukaan seuran jäsenrekisteriohjelman kautta. Kurssit toteutuu, jos ilmoittautuneita vähintään 10/ryhmä. Ilmoittautumisen yhteydessä voit valikoida maksatko koko kurssin vai maksatko kertamaksulla.


Tässä ohje kertamaksulla kävijöille:

Kertamaksu maksetaan MobilePay-sovelluksella samana päivänä ennen harjoitusten alkua. Maksutapahtuma tulee näyttää ohjaajalle ennen treenien alkua (esim. näyttämällä screenshotin maksutapahtumasta). Ohje maksuun:

Avaa MobilePay -sovellus.

Syötä summa 5€.

Syötä lyhtytnumero 68959 (Naantalin Voimistelijat / kertamaksu).

Jatka, kunnes maksu on hyväksytty.