Voimisteluviikolla veloituksetta tutustumaan aikuisten tunneille

31.8.2020

Tällä viikolla vietetään Voimisteluviikkoa!

Alkaneen viikon aikana olet tervetullut veloituksetta tutustumaan aikuisten ryhmäliikuntatunteihin. 

Tässä ohjelmamme:

MAANANTAI

07.00-07.30 Pilates Online  Facebook-livetreenit, Nea

10.45-11.45 Aamujumppa   Urheilutalo, Pauliina

18.00-19.00 Powercircuit     Suopellon kuntosali, Julia

18.30-19.15 Äipät kuntoon  Taimon koulu, Pauliina

18.30-19.15 Hiit-treeni           Kesti-Maaria, Suvi

19.20-20.05 Kahvakuula        Urheilutalo, Iida

17.30-18.15 Jooga 45min       Kultaranta, Jaana-Sofia

18.15-19.00 Äänimaljarentoutus Kultaranta, Jaana-Sofia

TIISTAI

11.00-12.00 Tuolijumppa       Kesti-Maaria, Pirkko

17.00-18.00 PHA Intervalli-tunti Liikuntahalli, Riitta

18.00-18.45 Foamroller - kehonhuolto Liikuntahalli, Riitta

18.00-19.00 Liikkuvuus/venyttely Kesti-Maaria, Anna V.

18.45-19.30 Kahvakuula         Taimon koulu, Pauliina

19.30-20.15 Powertreeni        Taimon koulu, Pauliina

19.30-20.15 Lavis 30min + Iskelmämix 15min Suopellon koulu, Kati

20.15-21.00 Miesten treenit  Taimon koulu, Telmo

20.15-21.00 Core + Kehonhuolto  Suopellon koulu, Kati

KESKIVIIKKO

18.45-19.30 Toiminnallinen treeni Taimo, Mari

19.30-20.30 Pilates   Urheilutalo, Nea

TORSTAI

09.00-09.50 Kuntojumppa Kesti-Maaria, Riitta

10.00-10.50 Kehonhuolto & rentoutus Kesti-Maaria, Riitta

16.30-17.30 Kuntonyrkkeily  Tatamisali, Minna E.

16.15-17.00 Ikiliikkujat  Liikuntahalli, Pirkko

17.00-17.45 Venyttely  Liikuntahalli, Pirkko

17.45-18.30 Lihaskunto   Liikuntahalli, Minna T.

18.30-19.30 FasciaMethod  Liikuntahalli, Minna T.

18.30-19.30 Miesten pelitunti  Taimon koulu, Jartsa

18.30-19.30 Powercircuit Suopellon kuntosali, Pentti

19.30-21.00 Jooga 90min Lietsalan koulu, Janette

PERJANTAI

19.00-20.00 Circuit Lietsalan koulu, Julia

SUNNUNTAI

10.30-11.30 Painotankojumppa  Kesti-Maaria, Julia

19.15-20.00 Reisi-vatsa-peppu Tatamisali, Tiina

20.00-20.45 Kehonhuolto Tatamisali, Tiina