Yhteystiedot

Seurakoordinaattori:
Pauliina Ahovaara

Puh: 044 3053395
Sähköposti: toimisto@nvo.fi

Hallitus 2018

Puheenjohtaja

Virve Vuoristo

040-7342529

virve.vuoristo@gmail.com

Varapuheenjohtaja, lasten- ja nuortenvastaava sekä sinettivastaava

Piia Liimatta

040-5596062

piia.s.liimatta@gmail.com

Sihteeri

Tuija Järvi

050-5588158

tuija77.jarvi@gmail.com

Valmennusvastaava

Iisa Inkinen

040-5448916

iisa.inkinen@gmail.com

Valmennusvastaava ja koulutusvastaavaMari Laineenoja040-7428799mari.laineenoja@gmail.com
Lasten- ja nuortenvastaavaTanja Kolehmainen tanja.kolehmainen@live.com

Aikuisvastaava ja rahastonhoitaja

Pentti Järvinen

0400-785014

pentti.jarvinen@dnainternet.net

Aikuisvastaava

Tea Tuomialho

040-5847404

teatuomialho@suomi24.fi

Tiedottaja

Maria Hvitfelt-Kuusinen

050-3666498

maria.hvitfelt-kuusinen@naantali.fi

Tiedottaja

Pirjo Saihola

0400-441894

pirjo.saihola@gmail.com

 

Ohjaajien ja valmentajien yhteystiedot löytyvät eri toimialojen alta

Naantalin Voimistelijat ry

Mäkikuja 5D
21100 Naantali
Katso sijainti kartalta

Naantalin Voimistelijoiden toimisto: Mäkikuja 5D, 21100 Naantali

Toimisto avoinna: 

maanantai 15.30-17.00

tai sopimuksen mukaan

 

Y-tunnus: 1011701-8
Pankki: FI34 5284 0240 0321 81 (Osuuspankki)
 

Jumpat järjestetään seuraavissa kouluissa:

Karvetin koulu, Teräskatu 2;

Kesti-Maaria, Maariankatu 2;

Kultarannan koulu, Luonnonmaantie 138;

Kuparivuoren koulu, Kuparivuorentie 2;

Lietsalan koulu, Tiilenkantajantie 4;

Liikuntahalli, Venevalkamantie 2;

Suopellon koulu, Rimpikuja 4;

Taimon koulu, Soinistentie 2;

Tatamisali, Venevalkamantie 2;

Urheilutalo, Kuparivuorentie;

                                                                                                                   

Turun seudun karttapalvelu: http://opaskartta.turku.fi/