Yhteystiedot

Seurakoordinaattori:
Pauliina Ahovaara

Puh: 02 4351478 tai 044 3053395
Sähköposti: toimisto@nvo.fi

Hallitus 2017

Puheenjohtaja

Saija Järviö

050-5149009

saijamarina@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Pentti Järvinen

0400-785014

pentti.jarvinen@dnainternet.net

Sihteeri

Susanne Aalto

044-5270736

aalto.susanne@gmail.com

Rahastonhoitaja ja koulutusvastaava

Heidi Samuelsson

040-7494544

heidi.samuelsson@op.fi

Aikuisvastaava

Pentti Järvinen

0400-785014

pentti.jarvinen@dnainternet.net

Aikuisvastaava

Tuija Järvi

050-5588158

tuija77.jarvi@gmail.com

Lasten- ja nuorten sekä valmennusvastaava

Piia Liimatta

040-5596062

piia.s.liimatta@gmail.com

Lapsi- ja nuorisovastaava

Pauliina Ahovaara

044-3348965

pauliina80@luukku.com

Sinettivastaava

Virve Vuoristo

040-7342529

virve.vuoristo@gmail.com

Naantalin kaupungin yhteyshenkilö

Maria Hvitfelt-Kuusinen

050-3666498

maria.hvitfelt-kuusinen@naantali.fi

Tiedotus

Helena Viitanen

040-8234479

helena.viitanen@gmail.com

 

Ohjaajien ja valmentajien yhteystiedot löytyvät eri toimialojen alta

Naantalin Voimistelijat ry

Mäkikuja 5D
21100 Naantali
Katso sijainti kartalta

Naantalin Voimistelijoiden toimisto: Mäkikuja 5D, 21100 Naantali

Toimisto avoinna: 

maanantai 15.30-17.00

tai sopimuksen mukaan

 

Y-tunnus: 1011701-8
Pankki: FI34 5284 0240 0321 81 (Osuuspankki)
 

Jumpat järjestetään seuraavissa kouluissa:

Karvetin koulu, Teräskatu 2;

Kesti-Maaria, Maariankatu 2;

Kultarannan koulu, Luonnonmaantie 138;

Kuparivuoren koulu, Kuparivuorentie 2;

Lietsalan koulu, Tiilenkantajantie 4;

Liikuntahalli, Venevalkamantie 2;

Suopellon koulu, Rimpikuja 4;

Taimon koulu, Soinistentie 2;

Tatamisali, Venevalkamantie 2;

Urheilutalo, Kuparivuorentie;

                                                                                                                   

Turun seudun karttapalvelu: http://opaskartta.turku.fi/