Killan johtokunnan jäsenten yhteystiedot 


Ritva Koskinen, kiltamuori 

0505943067, ritva.koskinen@dnainternet.net 


Kirsti Kallio, puheenjohtaja ja kiltaäiti

0505334229, kirstikallio@luukku.com 


Minna Tommila, varapuheenjohtaja 

0407279607, minna.tommila@naantali.fi 


Merja Salminen, sihteeri 

0407080713, salminen401@gmail.com 


Erja Lemmilä, rahastonhoitaja 

0407609660, erja.lemmila@gmail.com 


Mirja Palomäki, tiedottaja 

0407052466, email.mirja@gmail.com 


Tuula Santanen, seremoniamestari 

0503091498, santanen.tuula@gmail.com 


Ulla Eivola, jäsen 

0505624031, ulla.eivola@gmail.com 


Helena Ringvall, jäsen 

0405527499, helena@sundata.fi