Kevätkauden startti liikunnan parissa!

5.1.2023

Tervetuloa tutustumaan Naantalin Voimistelijoiden aikuisten liikuntatarjontaan. Voit osallistua yhdelle tunnille tai vaikka kaikille kolmelle. Tehostartti aloittaa päivän vauhdikkaasti (ohjaajana Outi), kiinteytysjumppa on asteen rauhallisempaa (ohjaajana Henna) ja päivän päättää rauhallinen pilates&liikkuvuus-hetki (ohjaajana Minna).

Starttipäivä on ilmainen kaikille ja ennakkoilmoittautumista ei tarvita. Tunnit sopivat myös aloittelijoille. Tatamisali on Maijamäen koulun yhteydessä.

Astu ensimmäisen kynnyksen yli ja tule mukaan - jumppasalin ovi on auki lauantaina klo 11.30-14. Nähdään!

Kaikki starttitapahtuman aikana kevätkaudelle 2023 ilmoittautuneet uudet jäsenet saavat seuran pipon kaupan päälle. 

Starttitapahtumassa on jaossa myös seuran heijastimia!