Hallitus 2021

Puheenjohtaja: 

Virve Vuoristo, 040 734 2529, virve.vuoristo@gmail.com


Varapuheenjohtaja, Tähtiseuravastaava sekä lasten- ja nuortenvastaava: 

Piia Liimatta, 040 559 6062, piia.s.liimatta@gmail.com


Sihteeri ja aikuisvastaava: 

Tuija Järvi, 050 558 8158, tuija77.jarvi@gmail.com


Rahastonhoitaja ja aikuisvastaava:

Pentti Järvinen, 040 078 5014, pentti.jarvinen@dnainternet.net


Olosuhdevastaava:

Maria Hvitfelt-Kuusinen, 050 366 6498, mahvku@gmail.com


Valmennusvastaava:

Iisa Inkinen, 040 544 8916, iisa.inkinen@gmail.com


Koulutusvastaava ja valmennusvastaava

Mari Laineenoja, 040 742 8799, mari.laineenoja@gmail.com


Lasten- ja nuortenvastaava: 

Maiju Heinonen, 044 063 1988, maiju.heinonen@outlook.com


Joukkueenjohtaja- ja cheerleadingvastaava: 

Terhi Heiskanen, 040 550 7447, terhi.heiskanen@gmail.com


Cheerleadingvastaava:

Anette Österman, 044 255 6635, ane.osterman@gmail.com


Puheenjohtaja Virve Vuoristo
Varapuheenjohtaja Tähtiseuravastaava Lasten ja nuortenvastaava Piia Liimatta
Sihteeri Aikuisvastaava Tuija Järvi
Rahastonhoitaja Aikuisvastaava Pentti Järvinen
Valmennusvastaava Iisa Inkinen
Olosuhdevastaava Maria Hvitfelt-Kuusinen
Seurakoordinaattori Pauliina Ahovaara (äitiyslomalla)